Salsa, Bachata, Merengue, Cha Cha 
 Latin Kulüp Dansları, öğrenmesi çok kolay
 İş stresinde kurtulup, bolca eğlence için tercih edebileceğiniz dans grubu 
 Etkinlikleri, dans geceleri, pratikleriyle;
 Nasıl sosyal aktivite yaparak bolca eğlenebilirimin cevabı…
 Bachata, Cha cha cha, Salsa


 Dansevi'nin harika ve nezih ortamında, pedagojik eğitim almış, gerçek öğretmenler ile dans eğitimi almanın keyfinin çıkartın. Üstelik bu gerçek öğretmenler, gerçek şampiyonlar. Eğitmenlerimiz hakkındaki ayrıntılı bilgiyi hakkımızdan bölümünde eğitmenlerimizin üstüne tıklayarak edinebilirsiniz. 


Salsa dansı Dansevi'nde öğrenilir. 


Çocuklarınızı ve kendinizi yetkin ellerde geliştirebilirsiniz. Öğreneceğiniz salsa dansını dünyanın her yerinde kullanabilirsiniz. Dansevi ve eğitmenlerinin vizyonu doğrultusunda, dünyadaki her yeniliği takip edip bunu öğrencileri ile paylaşmaktır. Bu nedenle aldığınız eğitim dünya standartlarında olmalı. Çünkü siz bunu hak ediyorsunuz. 


Salsa dansı güney amerika, küba da doğmuş, yerel hareketleri diğer danslar ile karıştırılmış mükemmel bir sostur. Bu sosa Küba'nın yerel dini orishalar da dahil olmuştur. Bunlardan başlıcaları, Elegua, Aganju, Ogun, Oya, İbeji, Olorun, Oba, Osoosi, Osun, Obatala, Eşu, Erinle, Şango, Orunmila, Osanyin,Oşumare, Ori, Oko dur. 


Daha bir çok dansı bünyesinde barındıran salsa bu nedenle mükemmel ve harika bir sostur.


4 ana sitilde uygulanmaktadır. 


En yaygın olarak yapılanı, on2 (new york style) daha sonra Cuban style daha sonra on 1 (Los Angeles Style) ve Kolombiya style olarak 4 stilde uygulanmaktadır. 

Özel Sınıflar afro-rumba-palo-orisha dersleri sizde bu ayrıcalığı hak ediyorusnuz. Durma Dans Et.
Derslerimiz TEKNİK SINIF UNUTMAYIN Sizde bu ayrıcalığı hak ediyorsunuz.