GATTO ya Selam Olsun
Bu cumartesi ve her her cumartesi Karmaşık Bar da Hazza koşun Burada eğlenmeye devam edeceksiniz. Her Cumartesi Karmaşık'da Latin Ateşi
Bir Cumartesi değil her cumartesi hazza koş Grup dansları ile tam gaz eğlence
Biz her telden eğleniriz sende eğlenirsin biliyoruz HAZza koş

Dansevi'nin büyülü dünyasının sürprizler dolu dans gecesi, Her cumartesi latin gecesi ateşi karmaşık diyarında. Gecenin ücreti sadece 20 lira üstelik bir içki hediyesi de var. Bursa'da dansın kalbi her cumartesi karmaşık bar da atıyor. 


Karmaşık Bar'ın kaliteli ortamında, ailenizle ve arkadaşlarınızla müziğin ritmine kendinizi kaptırmaya devam edeceksiniz.


Salsa, Bachata, Cha Cha Cha, Grup Dansları, Kizomba ritimleriyle kendinizden geçip hazza koşacaksınız. 


bu cumartesi ve her cumartesi Karmaşık Bar'da bekleniyorsunuz, bu harikan ortamın tadını beraber çıkarmaya devam edelim. 


Sütunsuz geniş rahat huzur dolu ortamında eğlenmeye ve mutlu olmaya devam edeceğiz. 


Yazları ve kışları her zaman ortam ısısının da mükemmel olduğu Karmaşık Bar, sizlerin mutluluk kaynağı olmaya devam ediyor. 


Karmaşık Bar'da zaman zaman sizlere özel partiler ve konserler olmaya devam edecek.


Karmaşık Bar'da latin rüzgarları estiği gibi zaman zaman roman oryantal misket gibi halk ezgilerini de rastlayabilirsiniz. Karmaşık Bar'da her telden eğlenip hazza koşmaya devam edeceğiz. 


Bu mutluluk ortamında olmaya devam edin. hep beraber mutlu olmaya devam edeceğiz.


Dansevi'nin sporcuları sizleri dans etmeye davet ediyor. Dansev'nin profesyonel sporcularını dansa kaldırmaktan çekinmeyin, onlar sizin için orada olmaya devam edecek.


Dansevi Dans Geceleri Karmaşık Bar'da olmaya devam edecek. 

Türkiye'nin her yerinden en seçkin misafirler geldi, Bu muhteşem dans gecesine onlarda sizler gibi hazza koşmaya devam ediyor.
Gatto Gabriel Konseri, Bizde eğlenmek şart Hazza Koşmak şart
HAZda sınır yoktur. KARAKTER NIGHT
KARAKTER DANCE NIGHT Eğlence her zaman %100 Hazza Koş